Компанія “SKY VISCOUS” вже 5-й рік здійснює свою роботу на українському ринку натяжних стель, будучи безумовним лідером галузі. В Україні успішно монтують французькі натяжні стелі “SKY VISCOUS” в західних областях України, а також і за кордоном. Компанія надає 12-річну гарантію на плівку і ви можете звернутися до нас за сервісом сьогодні, завтра, і через десять років, на відміну від багатьох інших фірм. Ви можете бути впевнені в нашому брендні.

Якість і екологічність європейських плівок (Франція, Німеччина) підтверджені необхідними сертифікатами та ліцензіями. Кваліфіковані монтажники мають багаторічний досвід роботи з найскладнішими натяжними конструкціями в західній Україні.

Вибирайте нашу фірму в якості підрядника для стельових робіт і ви можете більше не турбуватися за якість плівки, терміни установки, сервісні роботи і довгострокову гарантію, яку ми здійснюємо вже 5 років.

Чекаємо ваших замовлень на натяжні стелі в спальню, ванну кімнату, коридор, санвузол, передпокій, робочий кабінет, офіс, зал, вітальню, салон-магазин, торговий центр, спорткомплекс, басейн. Замовляючи стелю в нашій компанії ви купуєте продукт хорошого бренду, який обрали кращі торгові центри Києва і України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що період виконання ремонтних робіт визначається замовником, тому,  перед початком ремонту краще заздалегідь визначити порядок та план робіт, щоб уникнути кругових  прибирань приміщень чи  повторних ремонтів.