Система “Зоряне небо”

Останнім часом широкого використання набув ефект «ЗОРЯНЕ НЕБО». Це новітня технологія на основі використання оптоволокна, являє собою безліч мерехтливих, переливчастих, різнокольорових «зірок» на стелі.

Конструкція складається зі світлогенератора зі світлофільтром, що обертається і оптоволоконного кабелю, по якому світло поширюється для підсвітки поверхні стелі. Світлопроводи закріплюються в спеціально підготованому каркасі, для виведення ниток в чітко визначені точки полотна. Залежно від яскравості «зірок» визначається число виведених волокон в одну точку.

Оптоволокно не має електричного заряду, тому проблем з електрикою. у стелі не буде. Зазвичай «Зоряне небо» роблять не на всю стелю, а на окремій її ділянці.

Існує декілька варіантів ефекту «ЗОРЯНОГО НЕБА»:

1. Безпосередньо через полотно виводяться кінці ниток, створюючи розсип зірок, який може імітувати реальне зоряне небо з розміткою по астрономічному атласу.

ns-new-ukr-ss (1)

2. З використанням потужних світлогенераторів кінці ниток, що світяться, не виводяться, а проектуються на внутрішню поверхню плівки. Цим досягається ефект «ЗОРЯНОГО НЕБА»ввечері, а вдень — ідеально гладка поверхня, без отворів.

3. Світлопроводи вбудовуються в окремі лінзи або кришталеві підвіски Swarovski різного ограновування для створення багатопроменевих зірок на рівній поверхні стелі. При цьому кожен кришталик встановлюється в спеціальну стійку-тримач з регульованою основою.

11

Системи “ЗОРЯНЕ НЕБО”

12 13 14 15

ORION 35 STARS

GALAXY 70 STARS

UNIVERSE 100 STARS

STARDUST 150 STARS