Матеріали для натяжних стель:

1. МАТОВІ
По своїй фактурі матова поверхня личить до класичної стелі, на якій відсутні відблиски світла. Завдяки надійності й оперативній нескладній установці матовий матеріал є одним з найпопулярніших фактур серед різноманіття натяжних стель.
матові стелі
2. САТИНОВІ
Головна відмінність сатинових стель в тому, що вони створюють ефект тканини, яка відображає світлові відблиски. Завдяки особливому мікрорельєфу поверхні на стелі з’являється гра світла.
сатинові стелі
3. ЛАКОВІ
Лакова ідеально рівна поверхня створить оптичний ефект збільшення простору. Стеля частково відображуватиме обстановку, внаслідок чого приміщення здаватиметься вище.
re-03-ss
4. НАПІВПРОЗОРІ
За рахунок внутрішнього підсвічування напівпрозора стеля дає дивну можливість гри світла, а також, якщо є необхідність, візуально збільшує приміщення. Представляє однорідну поверхню, яка світиться.
re-04-ss
5. ПЕРЛАМУТРОВІ
Перламутровий матеріал створює ефект шовковистої поверхні, а різноманітність відтінків дозволить підкреслити тонку індивідуальність елементів дизайну.
re-05-ss
6. МЕТАЛІК
Металік — це справжній дизайнерський матеріал, здатний вносити яскравий акцент до інтер’єрів стилю модерну і hi-tech. Дає можливість з невеликими витратами досягти максимальної стильності та виразності.
re-06-ss
7. СЮЇДЕ
Матеріал Сюїде є замшевою поверхнею, яка дуже органічно виглядатиме в інтер’єрах з дорогою обробкою і камерним стилем декору. Він імітує натуральний матеріал і вносить ноту буржуазності й своєрідності.
re-07-ss
8. ПЕРФОРОВАНІ
Одна з основних переваг перфорованих натяжних стель Demi-lune – це стовідсоткова можливість використання світлових ефектів. Неодмінно підкреслить сучасний стиль приміщення, вишукування дизайну і декорування. Ідеально підійде для використання в інтер’єрі стилю hi-tech.
re-08-ss