Технічний розділ

Натяжні стелі Sky-viscous являють собою плівку: декоративну і практичну одночасно. Використовується французький матеріал вищої якості. У готовому вигляді полотно утворює ідеально рівну і гладку поверхню, яка приховує всі дефекти основної (базової) стелі. Великий вибір фактур і кольору дозволяє втілити будь-які дизайнерські ідеї: матові, сатинові, лакові та напівпрозорі поверхні додадуть виразності й стильності будь-якому інтер’єру.

Тепер у клієнтів Sky-viscous з’явилася можливість замовити повноколірне зображення фотографічної якості будь-яких малюнків, живопису або графіки на матеріал стелі. 

Деякі з матеріалів Sky-viscous за вартістю конкурують з традиційними гіпсокартонними системами, значно перевершуючи останні за технічними можливостями. Система “Зоряне небо” буде доречна в розважальних закладах, а також при створенні екстравагантного дизайну житлового приміщення. Натяжна стеля може мати будь-яку форму: прямокутну, криволінійну, багаторівневу, форму хвилі, купола тощо.

Натяжні стелі Sky-viscous прості у догляді: достатньо час від часу протирати їх вологою губкою. Такі стелі не пропускають воду, тому в разі затоплення фахівці зіллють воду, відігнувши край полотна, і стеля набере первинного вигляду.

Натяжні стелі є унікальними за своїми характеристиками і експлуатаційними можливостями.

Характеристики матеріалу:

  • Матеріал натяжної стелі виготовлений з ПВХ плівки.
  • Товщина плівки – 0,18 мм.
  • Маса вінілової плівки — 230 г/м2.
  • Зберігає властивості в межах температури від -5°С до +50°С.
  • Витримує тиск на поверхню плівки до 100 кг/м2.

Монтаж натяжних стель

Монтаж натяжної стелі Sky-viscous — чистий і швидкий процес, який здійснюється на останній стадії ремонту протягом декількох годин.

Фахівці компанії виконають необхідні точні виміри вашого приміщення. Потім протягом 10-ти днів доставлять виконану під ваші розміри стелю на місце монтажу. По периметру полотна заводським способом приварена окантовка з жорсткого матеріалу ПВХ, яка в поперечному перетині має форму гачка або гарпуна. Розмір полотна менше розміру приміщення. Спочатку один з кутів полотна гарпуном чіпляють за кріпильний профіль. Потім нагрівають ділянку полотна по діагоналі і, розтягуючи розм’якшену плівку, заводять шпателем гарпун в паз профілю в протилежному кутку. Цю процедуру повторюють для іншої діагоналі, а потім — по всьому периметру окантовки. Повітря в кімнаті при цьому нагрівається не вище 45°С.

Після охолодження стелі до кімнатної температури утворюється досить міцне з’єднання натягнутої плівки з кріпильним профілем. При цьому плівка дає усадку, стає жорсткішою і приймає остаточне положення у вигляді ідеально рівної поверхні. При монтажі стеля “забирає” 3 см висоти приміщення. Гарпунна система забезпечує надійне кріплення матеріалу і здійснювати монтаж/демонтаж матеріалу багато разів.